Зняти обмеження руху 50 км/год на ключових трасах міста Києва

публікація залишилось 85 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 31 підписів залишилось 9969 підписів

1 січня 2018 року стали чинними нові зміни до Правил Дорожнього Руху, згідно з якими обмеження швидкості у населених пунктах стало жорсткішим і становить 50 + 9 км/год. Ці правила значно підвищують рівень безпеки на дорогах, презюмується, що вони знижують ризик ДТП та врешті-решт, відповідають стандартам ЄС.

Варто також нагадати, що у багатьох країнах ЄС поруч з загальними обмеженням по швидкості в населених пунктах існує і окреме регулювання, що стосується доріг, на яких об'єктивно таке обмеження не є необхідним: автомагістралі, траси тощо, які знаходяться в межах міста. До таких країн належать Литва, Німеччина, Франція тощо. Київ не є виключенням. Звісно, що центр міста, Поділ, житлові райони, є зонами підвищеної небезпеки і тому встановлення такого режиму є виправданим. Проте обмеження швидкості у 50 км/год є просто безґлуздим на таких дорогах, як Наддніпрянське, Набережне Шосе, Столичне Шосе, яке також знаходить в межах Києва, Проспекті Перемоги, Проспекті Бажана тощо. На мою думку, для вказаних дорогіг, багато з яких мають 4 смуги в одну сторону, огорожі для безпеки пішоходів та навіть повітряні переходи, оптимальним буде швидкісний режим 80-90 км/год. Це не створить небезпеки, значно зменшить час, який використовують мільйони людей на транспорт, та покращить загальний емоційний стан водіїв.

Враховуючи те, що мою позицію поділяють численні автоводії,
що обмеження швидкості у 50 км/год не є виправданим для вказаних автодоріг,
прошу Київську міську Раду:

1) Зняти обмеження дорожнього руху на Наддніпрянському, Набережному Шосе, Столичному Шосе, Проспекті Перемоги, Проспекті Бажана, Проспекті Степана Бандери Броварському проспекті, проспекті Ватутіна, вулиці Набережно-Рибальській, Південному, Дарницькому, Південному мостах, мості метро, мості Патона та інших дорогах, для яких обмеження швидкості 50 км/год не є необхідним.
2) Встановити обмеження швидкості 80-90 км/год для вказаних доріг.

З повагою,
студент 6 курсу
юридичного факультету
Київського національного університету імені Тараса Шевченка

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали