Заборонити або перенести ярмарок біля лісової зони по вул.Підлісна (Київ, Новобіличі)

публікація залишилось 84 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 129 підписів залишилось 9871 підписів

Велике прохання перенести ярмарку в облаштоване/призначене для торгівлі місце або заборонити торгівлю по вулиці Підлісна (Новобіличі, Київ):
1. Торгівля проводиться біля місця, яке є парковою/лісовою зоною, яка преназначена для відпочинку. Сміття прибирається тільке те, що знаходиться на дорозі, а те що занесли/залетіло до зони лісу так і залишається, і не прибирається комунальною службою - лише волонтерами.
2. Торгівля проводиться на проїзжій частині вулиці - проїзд до парковки та ЖК не можливий.
3. Торгівля не відповідає санітарним нормам. Торгові місця необлаштовані, відсутні прилавки та холодильники. Продаж товару відбувається с землі. М*ясо і молочні продукти не мають сан-епід документів.
4. Не зважаючи, на те що є біотуалет торгівці справляють фізичну потребу в лісовій зоні. Після чого не мають можливості помити руки, і далі продають продукти харчування.
5. Часто можна знайти зіпсований товар в лісовій зоні, який в літній час можна знайти і по запаху.
6. Торгіці паркуються на зеленій зоні, пішоходних переходах.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали