Пропоную запровадити масштабну роботу по санітарній, омолоджувальній та декоративній обрізці всіх зелених насаджані міста.

публікація залишилось 80 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 25 підписів залишилось 9975 підписів

Зелена столиця виглядає вкрай занедбано в питанні зелених насаджень. Більшість дерев не доглядаються на протязі багатьох десятків років. До 20% дерев уражено омелою що поширюється на здорові дерева. Сухостій та сухе гілля створює небезпеку під час снігопадів та вітру. Та нарешті існує досвід і практичне виконання догляду за зеленими насадженнями в таких містах як Львів, Чернівці, Біла Церква, в чому можна переконатися завітавши до цих міст. А також це більш швидший і дешевший спосіб відновити зовнішній вигляд столиці у даному питанні ніж висаджувати нові. Разом з цим утвориться величезна кількість деревини, яка при певній переробці служитиме паливом , та сприятиме боротьбі за енергонезалежність Укрвїни.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали