ФРОМЕТІВСЬКИЙ УЗВІЗ ПОТРЕБУЄ РЕМОНТУ

публікація залишилось 80 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 4 підписів залишилось 9996 підписів

На ділянці дороги яка проходить зi сторони - Фрометівського узвозу будинку № 2 і до Фрометівського узвозу будинку № 20 -утворилися багаточисельні глибокі вибоїни, і на теперішній час дана дорога перебуває у аварійному стані.
Зазначені вибоїни ускладнюють рух транспортних засобів, примушують водіїв вдаватися до екстреного гальмування та маневрування, спричиняють виникнення аварійних ситуацій та приносять великі незручності всім мешканцям будинків. Кількість та глибина вибоїн на даній ділянці перевищує гранично допустимі показники, передбачені п. 3.1.1. ДСТУ 3587-97 «Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди».
На підтвердження додаються фотознімки декількох вибоїн на позначеній ділянці прибудинкового проїзду. Відповідно до ст. 6 и 9 Закону України «Про дорожній рух», відповідальним за утримання та якість доріг є міська та районна виконавча влада або власник автомобільних доріг.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали