Дозволити перевезення велосипедів у метрополітені

публікація залишилось 78 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 367 підписів залишилось 9633 підписів

Велосипед - екологічно чистий вид транспорту. У багатьох містах Європи, куди наші можновладці так прагнуть, є розвинена велоінфраструктура, міста дружні до велосипедистів, бо багато людей їздять на велосипедах. У Києві таких не менше. Але у нас, як завжди, все навпаки. Автобуси, тролейбуси, трамваї, фунікулер (!), міська, приміська електричка, ба навіть приватні маршрутні таксі, яким закони не писані, дозволяють перевозити велосипеди, а метрополітен - ні. Навіть за додаткову плату.
Це робить незручним пересування містом, відштовхує людей від користування екологічно чистим видом транспорту - велосипедом, та робить обурення діючою владою ще більше.
Дійсно, треба і нові автобуси купувати, і вулиці перейменовувати, і робити метро на Виноградар, але місто насамперед для ГРОМАДИ, для ЛЮДЕЙ, ЯКІ В НЬОМУ ЖИВУТЬ, тому, якщо ми хочемо бути як у Європі, треба насамперед не робити ремонт доріг, нові зупинки та вводити якісь примарні електронні компостери в автобусах, а зробити місто БЛИЖЧЕ ДО ЛЮДЕЙ.
Тож вважаю необхідним внести поправку в правила користування метрополітеном та ДОЗВОЛИТИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВЕЛОСИПЕДІВ МЕТРОПОЛІТЕНОМ, як це зроблено в усіх європейських містах. Хоча б за додаткову оплату.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали