Заборонити платні розваги у парку «Юність» (вулиця Володимира Покотила, Микільська Борщагівка) – підтримайте нас, будь ласка!

публікація залишилось 78 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 152 підписів залишилось 9848 підписів

Парк «Юність» - гордість та окраса Микільської Борщагівки і всього Святошинського району Києва.

Протягом останніх років парк суттєво відреставровано: відновлено асфальт на доріжках, проведено електрифікацію та встановлено нові лавочки. Одні з останніх нововведень – нові та оновлені дитячі майданчики, зелений лабіринт, а також спортивний майданчик, завдяки якому кожен може вдосконалювати свою фізичну форму.

За все це ми, мешканці навколишніх багатоповерхівок, дуже вдячні керівництву району і майже щовечора прогулюємося парком, а мами з дітьми – і двічі на день.

Та на жаль, користуватися всіма цими зручностями нам почали активно заважати численні платні атракціони та розваги:

1. Малеча і більші дітки біжать до платних батутів та машинок, влаштовують істерики у разі відмови батьків.

2. Іноді складно щодня платити 40-100 гривень, аби вгамувати своїх чад.

3. До того ж ці атракціони зумовлюють підвищену активність навколо себе, чим сприяють знищенню рослин, які ростуть поблизу, та відлякують птахів.

4. А цілоденний шум від акумулятора, який підтримує тиск повітря у повітряних гірках та батутах, заважає спати малюкам у колясках і змушує мам шукати по всьому парку тихе місце.

5. До всього через дорогу, біля парка «Інтернаціональний» та кінотеатру «Лейпціг», встановлено майже «Діснейленд» із різноманітних атракціонів, і шлях до нього з парку «Юність» займає менш ніж 5 хвилин.

Ми вважаємо, що цих розваг досить для нашого мікрорайону, і просимо прибрати платні атракціони у парку «Юність», аби дати нашим дітям можливість насолоджуватися оточуючою природою, комахами та птахами, що проживають у нашому парку, спостерігати за зміною пір року, ліпити пасочки з піску та кататися на нових чудових безкоштовних гойдалках та гірках, а мамам – спокій та можливість більш впевнено планувати сімейний бюджет.

Приєднуйтеся до нашого прохання та вимагайте заборони платних розваг у ваших парках та зелених зонах!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали