Ремонт Павлівського скверу (Павлівського саду) між вулицями В. Винниченка та Гоголівською

публікація залишилось 72 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 290 підписів залишилось 9710 підписів

Павлівський сквер - є історичною пам’яткою міста Києва, і знаходиться в Шевченківському районі Києва. Побудований у 1905р. на місці давнього яру під час будівництва перших будинків на вулиці Ново-Павлівській, яка з’єднала вулиці Обсерваторну та Гоголівську. Знаходиться поряд зі старою Обсерваторією та має площу 1,8га. Територія парку засаджена листяними деревами (клен, липа, каштан, граб).

Цей парк – справжня зелена оаза спокою посеред великого міста. Багатолітні дерева своєю кроною створюють приємний затінок в спекотну погоду і той факт, що цей сквер є єдиним маленьким зеленим острівцем в околиці та своєю близкістю до центрує притягує величезну кількість людей, дітей, людей похилого віку і т.д, які мешкають по сусідству, чи приходять/приїздять до парку на прогулянки і відпочинку з інших куточків міста. Також сквер використовується активно для заняття спортом, пробіжок, включаючи уроки фізкультури учнів школи, що знаходиться навпроти парку.

Попри його величезну затребуваність та жваве використання відвідувачами, парк знаходиться у дуже занедбаному на занепалому стані. Пішохідні доріжки майже неприйнятні для прогулянок з дитячими візками. Асфальтне покриття доріжок з плином часу перетворилось на потріскану павутину і у край поганому стані. Поодинокі лавки – застарілі та понищені. У сквері знаходиться дитячий майданчик, невеличкий спортивний майданчик, оснащений заржавілими тренажерами 90-х років.

Для зручного і комфортного перебування в парку мешканців та гостей столиці, слід:

- відновити (перестелити) доріжки, замінити бордюри;
- висадити нові дерева на місці зрізаних старих;
- відновити трав’яний покрив, посадити кущі та оформити клумби з квітами;
- встановити нові лавки, смітники;
- замінити систему освітлення на сучасне та економне;
- встановити систему відеонагляду;
- відновити (встановити) фонтан (опційно)

Велике прохання підтримати петицію та відреставрувати парк, привівши його до належного порядку, вигляду та комфорту відвідувачів.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали