Врятуймо київське водне поло від зникнення!

публікація залишилось 67 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 658 підписів залишилось 9342 підписів

Водне поло – один з найскладніших видів спорту, розвиваючий абсолютно всі групи м’язів людини. Спорт, що має славні традиції в історії Києва: до розпаду Радянського Союзу в українській столиці було більше дорослих команд, ніж сьогодні по всій країні загалом.
Сьогодні ж певні регіони України – Дніпропетровщина, Закарпаття, Львівщина, Харківщина, – переживають справжній "бум" водного поло. А от київське водне поло знаходиться під загрозою зникнення… Причина банальна – відсутність баз для занять цим спортом: одні басейни чиновники закатали асфальтом (басейн «Динамо»), інші – занедбані, слугують притоном для столичних наркоманів (басейн «Чайка»). З двох актуальних варіантів: тренуватися в кількох басейнах неповноцінних розмірів або платити за оренду більшої «води» шалені кошти, – київські ватерполісти зазвичай обирають перший.
Успіх у спорті залежить від тренувань та умов їх проведення. В тримільйонному Києві немає жодного басейну, в якому потреби ватерполістів були б у пріоритеті. Як наслідок, популярність водного поло в Києві невпинно знижується – в нашому місті залишилось всього три школи, які розвивають вид спорту. Постає питання: чи буде водне поло існувати в столиці надалі?
В зв’язку з цим – велике прохання до спортсменів, тренерів, батьків дітей і всіх небайдужих до цієї проблеми людей – підписати петицію щодо побудови першого в Києві тренувального центру для занять водним поло. Приділена кожним з Вас хвилина забезпечить ватерполістам належні умови тренувань, запропонує дітям альтернативу спокусам вулиць або гаджетів, виховає чимало здорових поколінь і поверне Києву лідерство в українському і міжнародному водному поло!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали