Перенести зупинку громадського транспорту "Торговельно-розважальний комплекс", розташовану на проспекті Романа Шухевича (Генерала Ватутіна), ближче до підземного переходу.

публікація залишилось 65 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 45 підписів залишилось 9955 підписів

На проспекті Романа Шухевича (Генерала Ватутіна), навпроти ТРЦ SkyMall, в напрямку руху до ст. м. Почайна (Петрівка) існує зупинка громадського транспорту "Торговельно-розважальний комплекс".
Дана зупинка розташована в 400 метрах від підземного переходу до ТРЦ SkyMall, що є незручним для відвідувачів ТРЦ.
Приватні перевізники, з порушенням правил дорожнього руху, але для зручності пасажирів, зупиняються в смузі руху громадського транспорту, саме біля підземного переходу до ТРЦ.
Це створює незручності для інших учасників дорожнього руху та призводить до аварійних ситуацій. Також знищено газон в місці несанкціонованої зупинки.
Тому
- для зручності пасажирів
- для покращення умов руху громадського транспорту
- для зменшення аварійності на дорогах міста
пропоную перенести зупинку громадського транспорту "Торговельно-розважальний комплекс", розташовану на проспекті Романа Шухевича (Генерала Ватутіна) ближче до підземного переходу.
Дякую!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали