Щодо будівництва на жвавій ділянці Великої Кільцевої дороги закритого наземного переходу (замість існуючого пішохідного переходу зі світлофором).

публікація залишилось 64 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 296 підписів залишилось 9704 підписів

Просимо усіх небайдужих киян підтримати ініціативу щодо будівництва на жвавій ділянці Великої Кільцевої дороги - закритим наземним переходом (замість існуючого пішохідного переходу зі світлофором).
Світлофори збирають велику кількість транзитного та місцевого транспорту, що призводить до автомобільних заторів!
Цей існуючий перехід є єдиним найбільш завантаженим пішохідним переходом на ділянці Кільцевої дороги, бо в цьому районі велике скупчення дуже потрібних людям гіпермаркетів та торгівельних центрів (МЕТРО, Епіцентр, Аракс).
Пішохідний перехід регулюється світлофорами в ручному режимі (після натискання кнопки пішоходом), в результаті чого, рух машин зупиняється в будь-якому випадку, що дає час на перехід пішоходів.
В свою чергу виникає інша проблема – постійні автомобільні пробки, які сягають до шляхопроводу, а іноді, аж до вул. А. Заболотного, чим повністю паралізують рух автотранспорту.
Оскільки ця дільниця - пішохідний перехід, провокує постійні автомобільні пробки, пропонується цю, найбільш інтенсивну дільницю для пішоходів обладнати наземним пішохідним переходом закритого типу.
Для його будівництва не требується зносити ніяких будівель і споруд. Наземний перехід може проходити в місці існуючого переходу (над тим переходом).

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали