Благоустрій бульвару Шевченка

публікація залишилось 64 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 29 підписів залишилось 9971 підписів

Враховуючи сучасні реалії та сподіваючись на підтримку моєї ініціативи (переконаний у пітримці) свідомими громадянами м. Києва, України і не тільки - вношу на розгляд наступну пропозицію:
1. Облаштувати бульвар Шевченка у м. Києві та зробити його парковою алеєю.
2. Головним елементом зробити пам'ятник Кобзареві у вигляді козака з кобзою на місці колишнього пам'ятника Леніна, але не сірого і понурого, як звичайні пам'ятники, а кольорового у вишиванці.
3. Вздовж всього бульвару Шевченка поставити гранітні плити у вигляді сторінок з цитатами Кобзаря та інших творів Шевченка.
4. Зміни та благоустрій бульвару Шевченка можуть цілком зробити його улюбленим місцем не лише киян і гостей міста з України, а також туристів.
5. Щоб не обтяжувати бюджет м. Києва і України в непростий період - пропоную провести акції щодо збору благодійних коштів і внесків громадян на реалізацію даного проекту.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали