Зупинити подальшу забудову міста мікрорайонами з типовим плануванням і надати перевагу квартальній забудові

публікація залишилось 63 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 48 підписів залишилось 9952 підписів

Мікрорайони (ділянки з великими відстанями між будівлями) були популярні в повоєнний час як спосіб відновити міське середовище. В Європі такі ЖК швидко перетворювалися на "гетто" тому в 60 - 70-х роках минулого століття їх масово зносили. А в нас вирішили залишити. Практика робити великі спальні (без можливості працювати, купувати товари і вести бізнес поряд з будинком) райони лише погіршує транспортну ситуацію в місті.

Нічого вигадувати не потрібно. Просто будівлі зводяться по периметру кварталу якнайближче до дороги (що відкидає необхідність робити їх вище 10 поверхів для збереження щільності) а перші поверхи віддаються під бізнес. Всередині кварталу - двір, який мешканці вважають власним а не нічийним. Таким чином зменшується навантаження на транспортну систему (так як усе в пішій доступності), вулиці стануть безпечнішими і такі райони оживатимуть.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали