Зупинити незаконне та руйнівне будівництво на перетині вулиць Львівської і Живописної у Святошинському районі міста Києва

публікація залишилось 63 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 2020 підписів залишилось 7980 підписів

Просимо повернути ділянці на перетині вулиць Львівської і Живописної у Святошинському районі міста Києва законний статус зеленої зони, визначений у Генеральному плані міста Києва до 2020 року, заборонити будівництво на ній будь-яких багатоквартирних громадсько-житлових або торгово-розважальних комплексів та облаштувати там сквер.

Необхідно негайно зупинити розпочате 20 березня 2018 року НЕЗАКОННЕ та РУЙНІВНЕ будівництво бетонного монолітного багатоповерхового будинку на перетині вулиць Львівської і Живописної. Забудовник — ІБК «ЦЕНТРОБУД», замовником будівництва є ТОВ «ПІВДЕНБУДКОНТРАКТ». Це будівництво загрожує руйнуванням трьох прилеглих будинків, в яких через нестійкий ґрунт і підземні води вже є численні тріщини, а підвали підтоплені ґрунтовими водами (є технічне обстеження будинку)!
Також зазначене будівництво загрожує критичним навантаженням на соціальну і транспортну інфраструктуру маленького мікрорайону. Комунальних дитячих закладів у мікрорайоні немає, загальноосвітня школа суттєво перевантажена, затори на вузькій вулиці Живописній утворюються щоранку і щовечора, комунальні мережі вже в аварійному стані.
Це будівництво суперечить чинному Генплану Києва, порушує ряд містобудівних норм та умов, не враховує громадську думку і законні інтереси мешканців мікрорайону, розпочате без громадських слухань і тому є незаконним!
Створення скверу на перетині вулиць Львівської і Живописної забезпечить законні права та інтереси місцевих мешканців та усіх киян, сприятиме підвищенню рекреаційної привабливості столиці. Розвиток у Києві зелених зон позитивно впливатиме на соціально-культурний розвиток громадян.
Шановні кияни! Просимо вас підтримати цю петицію, адже якщо ми всі разом не зупинимо процес знищення рослинного і тваринного світу нашого міста представниками будівельної мафії, то незабаром житимемо у бетонних джунглях. Юним киянам потрібні місця, де вони могли б гратися і відпочивати разом із рідними та однолітками, чути пташині голоси та спостерігати за тваринами. Наша малеча повинна рости в зеленому місті.
Будь ласка, підпишіть та поширте цю петицію! Залучайте своїх друзів і сусідів! Подбайте про здорове майбутнє для себе, своїх дітей та онуків!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали