Необхідність підвищення заробітної плати працівників дитячих навчальних закладів

публікація залишилось 59 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 843 підписів залишилось 9157 підписів

На сьогодні, середній дохід вихователя в ДНЗ ледь дотягує до 5500 грн., а зарплата вихователя початківця не перевищує 3600 грн.
Чи вистачить цього, щоб прожити в наш час? Чи може така зарплата утримати професіоналів в дитячих садах? Питання риторичне :(
Анонсовані урядом освітні реформи акцентовані виключно на педагогів шкільної освіти і, чомусь, не враховуються необхідність проведення реформи у дошкільній освіті. При цьому, вихователі дитячих навчальних закладів так само, як і вчителі, навчають та виховують дітей, проходять педагогічну атестацію та курси педкваліфікаціі.
З метою запобігання виникненню соціальної напруги серед працівників освіти, що фінансуються з міського бюджету м. Києва, відповідно до статей 28, 32 та підпункту 1 пункту 2 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, норм Бюджетного кодексу України просимо винайти можливість підвищити тарифні розряди педагогічних працівників дошкільних, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів, що фінансуються з міського бюджету та встановити надбавки за рахунок освітньої субвенції.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали