Скасування оплати та заборону фотографування в музеях

публікація залишилось 57 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 367 підписів залишилось 9633 підписів

На сьогодні в Києві фотографування в музеях доходить то повного абсурду. Взяти, наприклад, Києво-Печерську лавру: цінник на це становить 200 грн. Туристи, як українці, так і ті, хто приїжджають з інших країн, не розуміють, за що треба платити. Не в одній країні Європи такого в музеях немає.
У будь-якому музеї можливе фотографування, та і потрібно. Зараз у кожного в телефонах є фотоапарат, люди фотографують, діляться в instagram та facebook, тим самим популяризують той чи інший заклад.
Якщо взяти Софійский собор чи Кирилівську церкву, то там взагалі заборонено фотографувати. Чим це зумовлено – не зрозуміло. У музеї "Шоколадного будинку" також все доходить до абсурду, навіть якщо ти заплатив за фото. За тобою ходять і дивляться, щоб ти не зробив більше 10 фотографій, а якщо не дай Боже більше, то це вже фотосесія і на це у них окремий цінник.

1. Скасувати заборону фотографування в музеях.
2. Скасувати оплату за фотографування і винесення це в окрему послугу.
3. Встановити таблички, де фотографувати заборонено зі спалахом.
Давайте почнемо декомунізацію з правильних речей, і будемо популяризувати нашу культуру в Україні та світі.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали