Нова мала автомобільна окружна

публікація залишилось 53 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 40 підписів залишилось 9960 підписів

Для створення автомобільного напівкільця у правобережній частині м. Києва необхідно поетапно впровадити відповідні пропозиції надані автором, а саме:
побудувати естакаду зі Столичного шосе через залізничний переїзд на проспект Науки, удосконалити розв'язку на Деміївці, створити розв'язку на перетині проспекту Лобановського і Медової, побудувати шляхопровід Жуляни – бульвар Гавела, модернізувати шляхопровід на перетині бульвару Гавела та проспекту космонавта Комарова, зробити транспортну розв'язку на Берестейській та удосконалити шляхопровід на Нивках, а далі Виноградар (можна з виходом на Велику окружну), проспект Правди, (можливо шляхопровід через вул. Вишгородську) вул. Богатирська і Оболонь.
Реалізація цього масштабного проекту дозволить значно покращити дорожню ситуацію в місті і можливість відкрити нові маршрути міського транспорту, наприклад: Пуща Водиця – Конча Заспа …

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали