Провести перевірку машиністів метро, які працюють на "червоній" гілці.Знайти машиніста, який між станціями декілька разів розганяється і гальмує. За необхідності - покарати.

публікація залишилось 79 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 248 підписів залишилось 9752 підписів

У метро легко можна розпізнати справжніх киян.
У рухомому вагоні вони завжди стоять і ніколи не тримаються за поручень. Вміння балансувати на ногах, подібно гавайським серферам, вони вбирають з молоком матері.

Частина з них не займають сидячі місця, бо ввічливо лишають цю можливість для дітей та вагітних жінок.
Інша частина киян - навіть не торкаються сидінь, бо знають, що до них там міг сидіти смердючий п'яний волоцюга, який тільки-но виліз з брудної калюжі.


Але крайні кілька місяців справжнім джентельменам стало небезпечно їздити «червоною» гілкою метро.
У найстаріших тунелях столичної підземки з'явилась легенда про шаленого Капітана Гальмо.

За штурвал одного з поїздів тут сідає людина, яка розганяє рухомий склад забитий пасажирами до максимальної швидкості, а потім… РІЗКО ТИСНЕ НА ГАЛЬМА. Після цього, традиційно, підземний керманич дає пару секунд спокою, щоб всі змогли насолодитись ароматом гальмівних колодок, яким заповнюється тунель. І поїзд Капітана Гальмо знову бере розгін. Між двома станціями він встигає провести цей ритуал два-три рази.

Одні люди подейкують, що Капітан Гальмо - це простий машиніст, який прогуляв в школі урок фізики, де йому хотіли розповісти про інерцію - властивість тіла зберігати незмінним стан свого руху, коли зовнішній вплив на тіло припиняється.

Інші кажуть, що він не просто так обрав для своїх забав саме червону гілку метро. Адже тутешня станція «Арсенальна», є однією з найглибших у світі. Мабуть, Капітану приємно відчувати близькість пекла та свого безпосереднього наставника – Вельзевула.

Правда це чи ні, але в результаті його забав, справжні кияни регулярно падають один на одного. Якщо є вільне місце на підлозі – падають туди.


Тож, з метою збереження популяції столичних джентльменів, я закликаю керівництво міста знайти пекельного машиніста та вилучити у нього посвідчення підземного водія до публічного пояснення ним причин своєї ганебної поведінки.

Підтримайте, будь ласка, мою петицію.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали