Про лікування безхатченків

публікація залишилось 78 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 88 підписів залишилось 9912 підписів

Шановні друзі, що НЕ лікуються у ФЕОФАНІІ проголосуйте за цю петицію! Це жахлива ситуація і на неї важко дивитися та усвідомлювати, що зарадити нічим не можеш.

Прошу розглянути питання про виділення окремих приміщень та медичного персоналу для лікування осіб які з різних причин не мають де жити і опинилися на вулиці – безхатченків. "Швидкі" не залишають їх на вулиці, а після надання першої медичної допомоги везуть до районних лікарень Києва. У лікарнях їх лікують, миють, годують і вони продовжують там жити місяцями, бо на вулицю (особливо взимку) не виписують.
Вони з власної чи не власної волі, опинилися у скрутній ситуації і їм необхідна наша допомога. Для міста виділення приміщення не є великою проблемою.

У цих приміщеннях можна лікувати ще й осіб з інтоксикацією від алкоголю, яких "швидка" теж привозить у лікарні. Ця категорія "хворих" займає місця у загальних палатах і їх поведінка відповідає їх внутрішньому стану. Їх приводять до тями, витрачають кошти та дорогоцінний час лікаря (для лікаря ми всі однакові пацієнти), той час якого може не вистачити для врятування життя іншої хворої людини.
Я бачила своїми очима, як дуже-дуже хворих людей кладуть у коридорах відділень на стільці бо вже немає вільних місць не тільки у палатах, але й ліжок у цих коридорах!

Нас, киян, кілька мільйонів! Невже ми не назбираємо якихось 10 000 голосів?

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали