Модернізація шляхопроводу на перетині бульвару Вацлава Гавела та проспекту Космонавта Комарова

публікація залишилось 78 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 37 підписів залишилось 9963 підписів

Враховуючи прогнозуєме збільшення руху автотранспорту по бульвару Гавела конче необхідно модернізувати вказаний шляхопровід поскільки він виконує тільки найпростішу функцію перетину лінії швидкісного трамваю не забезпечуючи жодного лівого повороту. Більше того, розвороти в кінці шляхопроводу тільки заважають руху.
Для забезпечення повної транспортної розв'язки потрібно «накрити» шляхопровід дворядним транспортним кільцем на другому рівні. Воно буде дещо нагадувати кільце на Гната Юри, але за принциповою відмінністю: транспорт і по проспекту і по бульвару в прямому напрямку буде рухатися безперервно!
Заїзди на кільце і з'їзди з нього роблять з усіх напрямків. Проспект Комарова кільце перетинає паралельно існуючому шляхопроводу. Бульвар Гавела також перетинається на другому рівні, але в місцях де старий шляхопровід виходить на нульовий рівень. Для забезпечення такої функції і враховуючи існуючу забудову «кільце» має форму сильно витягнутого еліпса.
Пропонуєма модернізація забезпечує повну транспортну розв'язку.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали