Транспортна розв'язка на Берестейській

публікація залишилось 75 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 22 підписів залишилось 9978 підписів

У разі якщо пропозиції автора щодо розв'язки на перетині проспекту Валерія Лобановського і Медової та шляхопроводу з Жулян на бульвар Вацлава Гавела будуть реалізовані, то потік машин з Південного мосту та Голосіївського району до бульвару Гавела, проспекту Перемоги, Нивок і Виноградаря значно зросте. Для упорядкування руху у зазначених напрямках пропонується транспортна розв'язка на Берестейській.
Слід зазначити, що існуюча розв'язка практично не вирішує жодних проблем за винятком перетину проспекту Перемоги.
Реалізація: транспортний потік із Жулян здійснюється по бульвару Вацлава Гавела, як і зараз з поворотом на вул. Василенка і далі, для руху у бік Сирця, через існуючий шляхопровід на вул. Дегтярівську. Для машин, які їдуть на проспект Перемоги в сторону Святошина, Нивок, Виноградаря в кінці вул. Василенка з правого ряду будується невелика одностороння естакада для перетину самої вул. Василенка і трамвайної колії з виходом під існуючий міст над залізницею. Під мостом можна зробити напівтунель для шумозахисту від поїздів. За мостом будується лівоповоротна естакада над залізницею з виходом на проспект Перемоги в сторону Святошина. Важливо не повторити помилку деяких попередніх проектів і будувати естакади на дві полоси для руху.
( При бажанні, що правда виходить за межі проекту, при виході з під мосту можна також продовжити дорогу уздовж залізничного полотна до вул. Ігоря Сікорського, запланувавши правосторонній з'їзд з пр. Перемоги – за гроші Американської амбасади ?).
Для транспорту, який рухається із Святошина, Нивок, Виноградаря для заїзду на бульвар Гавела за залізничним мостом прокладається правий поворот з невеличкою естакадою над зустрічним транспортом, який рухається під міст. За естакадою транспорт до бульвару Гавела може рухатись двома шляхами: по руслу існуючих вул. Козелецької і Радищева та по вул. Миколи Василенка.
Даний варіант розв'язки вирішує проблеми руху, максимально використовує існуючу інфраструктуру та значно більш економічний за ті, які пропонуються і його можна втілювати не припиняючи рух автотранспорту.

Дарую ідею Меру Києва В.Кличко

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали