Врятуємо Київ від автомобільного коллапсу!!!

публікація залишилось 75 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 29 підписів залишилось 9971 підписів

Останнім часом проїзджа частина міста дуже перевантажена. Більшість вулиць Київа не розрахована на таку кількість транспорту що проїзджає по них на протязі доби. Це спричиняє прискорене пошкодження дорожнього покриття (а звідці і додаткові витрати з місцевого бюджету, тобто з кишені киян), псуванню нормального екологічного стану як повітря так і доріг м. Києва (витоки технічних рідин з авто, залишки зіпсованних гумових, пластмасових та металевих деталей, що залишаються прямо на дорозі та інш.), збільшеного викиду в атмосферу міста відрацьованих газів, додатковій витраті часу та палива на прибуття до місця призначення (простої в пробках) , а виходячи з цього псуванню здоров"я киян, як фізичного, так і психо-неврологічного рівня.
З метою запобігання критичного стану на дорогах м. Києва та підвищення загального рівня зарплатні, створення додаткових робочіх місць для постійних мешканців Києва, покращення екологічного стану міста та збереження здоров"я киян, просимо КМДА:
1) Прийняти рішення стосовно в"їзду в м. Київ авто з "не київською" регістрацією на платній (в бюджет міста) основі. А саме:
з легкового авто в еквіваленті 15 у.о. (доларів США) добу перебування в місті;
з вантажного авто повною массою до 5 тон - 30 у.о./доба, до 12 тон- 60 у.о./доба, до 20 тон - 150 у.о./доба, вище 20 тон -300 у.о./доба;
з пасажирських авт з кількістю місць більше 9 -60 у.о./доба. Данне положення не стосується туристичного транспорту, транспорту міжміського сполучення та муніціпальних маршрутів.
2) Побудувати великі стояночні та вантажні (для розвантаження та завантаження вантажів) майданчики на в"їзді до м. Києва на всіх основних в"їздних дорогах м. Києва. Створити належне вантажне та пасажирське транспортне забезпечення з цих майданчиків виключно перевізниками м. Києва. Як приклад: в південному напрямку в смт. Глеваха, західному- в м. Макаров і т. д.
3) Заборонити повністю рух вантажного траспорту по вулицях м. Києва з повою массою вище 5 тон в будні дні, а саме у проміжку часу з 07.00 до 23.00, а по вихідних повністю.
4) Запропонувати покласти відповідальність контролю за виконанням вищезазначених рішень на відповідний підрозділ поліції та ДП "Укртрансбезпеки" з відповідним компенсуванням їхніх витрат з міськго бюджету.
Все це положення не стосується : оперативних служб м. Києва та транспорту, що їх обслуговує, осіб з інвалідністю І, ІІ а ІІІ групи, учасників АТО та військових дій, а на період особливого та військового положення -військової техніки.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали