Провести акцію по допомозі безпритульним тваринам по всьому місті .

публікація залишилось 75 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 49 підписів залишилось 9951 підписів

Станом на сьогодні в м.Києві, виходячи з інформації різних джерел, проживає близько 30 тисяч безпритульних тварин.
Існує декілька громадських організацій захисників тварин, які на волонтерській основі утримують притулки по догляду за безпритульними тваринами.
Але ситуація в даних закладах вкрай скрутна. На жаль, держава, а також місцеві органи влади не надають достатньої допомоги ГО, а також притулкам по догляду за безпритульними тваринами. Не вистачає не те що буд.матеріалів для будування вольєрів, а навіть їжі, ліків і сировини для вакцинації.
Тому, виходячи з вказаного вище, а також з метою популяризації духу допомоги безпритульним тваринам серед киян та гостей міста Києва, закликаю провести загальноміську акцію із залученням відповідних спеціалістів та ЗМІ. Серед заходів акції, зокрема, пропоную такі варіанти:
1) Організація рухомих "ветеринарних кабінетів" з метою перевірки і лікування тварин, а також їх вакцинації.
2) Збір і надання буд.матеріалів, їжі, ліків, а також матеріалів для вакцинації громадським організаціям та притулкам по догляду за безпритульними тваринами.
3) Організація і перевезення волонтерів у місця розташування притулків по долгляду за безпритульними тваринами для допомоги під час акції у догляді за безпритульними тваринами.
4) Залучення різноматних ЗМІ для висвітлення даної акції з метою популяризації духу допомоги безпритульним тваринам.
5) Збір коштів і подальша їх передча громадським організаціям захисників тварин і притулкам по догляду за безпритульними тваринами із обов'язковим оприлюдненням звіту про кількість зібраних коштів та передачу вищезгаданим суб'єктам у друкованих ЗМІ, а також на сайтах органів влади та місцевого самоврядування.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали