Пішохідний Ярославів Вал

публікація залишилось 70 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 28 підписів залишилось 9972 підписів

Для перетворення Києва на сучасну європейську столицю необхідні рішучі дії. Неможливо привнести у місто позитивні зміни, не маючи достатньої на це політичної волі.

Зміни до інфраструктури столиці не можна віддавати на розсуд побутової логіки обивателів, політиків або некваліфікованих чиновників. Інфраструктуру повинні планувати транспортні спеціалісти да спеціалісти з урбаністики.

Саме тому потрібно реалізувати проект пішохідної частини вулиці Ярославів Вал, що був відмінений лише через страх прийняти непопулярне рішення. Проект не прийтянутий за вуха, він заснований на транспортному дослідженні та моделюванні і внесе лише позитивні зміни як до дорожнього становища в місті, так і для бізнесу і громади Києва.

Вулия Ярославів Вал має величезний комерційний потенціал, що має бути і буде реалізований у випадку збільшення кількості пішоходів на вулиці.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали