Встановлення світлофора на розвороті на санаторій "Перемога" на 18 км. траси Київ-Чоп в напрямку вул. Бадаріна

публікація залишилось 67 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 975 підписів залишилось 9025 підписів

Для забезпечення безпечного розвороту дорожнього транспортного засобу з Житомирського шосе на два напрямки : вул. Бударіна та вул. Зв’язківців, просимо встановити один світлофор на розвороті на вул. Бударіна, який буде працювати в змінному режимі . Світлофор може працювати лише в ранкові та вечірні години-пік. Метою встановлення світлофора - є короткочасне обмеження руху транспорту зі сторони Житомира в сторону Києва в періоди найбільшої небезпеки. Протягом останніх років в районі розвороту з Житомирської траси на спорткомплекс «Чайки» сталося більше 100 ДТП, про які повідомлено поліцію. З них 5 з тілесними ушкодженнями без смертельних наслідків . Останній випадок стався сьогодні 02.03.2018, в якому є постраждалі в тому числі - діти. Із зростанням кількості багатоповерхових забудов у с. Чайки можна спрогнозувати, що надалі кількість ДТП буде лише зростати.
Хочемо привернути увагу , що на цих напрямках , розгортаються міські автобуси №37, 37а, в яких , часто знаходяться школярі та діти дошкільного віку, які відвідують освітні заклади м. Києва. Крім мешканців с. Чайки та с. Петропавлівської - Борщагівки , також безпека розвороту важлива для відвідувачів та гостей спорткомплексу «Чайка», але розвороти досі залишаються занадто небезпечними. Не дивлячись на встановлення дорожніх знаків, що обмежують швидкісний режим - ситуація не покращується. Кількість ДПТ продовжує збільшуватись. В часи "пік" та у вихідні дні перетнути безпечно трасу в напрямку вул. Бударіна практично не можливо!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали