Перейменувати вулицю Желябова на вулицю Сергія Подолинського

публікація залишилось 67 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 18 підписів залишилось 9982 підписів

Пропоную перейменувати вулицю Желябова в Шевченківському районі міста Києва на вулицю Сергія Подолинського, в честь видатного українського науковця, економіста, філософа, громадського діяча і публіциста. Він увійшов в історію в першу чергу як засновник школи фізичної економії і як один із перших українських економістів, який писав свої праці українською мовою. Також фундаментальні праці і відкриття Подолинського справили великий вплив на вчення В. Вернадського про ноосферу, про планетну роль людини, про економіко-екологічну збалансованість земної цивілізації. Його твори цінували Драгоманов, Франко, Грушевський та інші визначні постаті.

На вулиці, яку пропоную перейменувати, знаходиться кілька інститутів НАН України, а також гуртожитки та корпус Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана, в якому вже 19 років щомісячно проводяться засідання Наукового товариства імені Сергія Подолинського. Товариством проведені численні міжнародні конференції, круглі столи та читання і написані сотні наукових праць.

Також вважаю таке розташування особливо доречним і гідним ім'я Сергія Подолинського, оскільки тут мешкають і навчаються студенти найбільшого економічного ВНЗ України, майбутні економічні спеціалісти.

Щодо теперішньої назви вулиці в честь революціонера А. Желябова, то вважаю її абсолютно недоречною і негативною, її однозначно варто перейменувати по аналогії з сусідньою колишньою вулицею С. Перовської (нині Євгенії Мірошниченко).

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали