Звернутися до Верховної ради України з проханням перенесення столиці України в інший населений пункт та бажанням відмовитись від статусу столиці в місті Києві

публікація залишилось 68 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 116 підписів залишилось 9884 підписів

Відмовившись від статусу столиці Київ отримає переваги:
- зменшення транспортного навантаження, перенасиченість автомобілями та забруднення повітря;
- неконтрольоване та хаотичне перенаселення міста;
- припинення незаконних забудов, зокрема в центральній частині міста тощо.
Враховуючи наявну інфраструктуру, ритм і стиль життя мешканців та інші переваги, набуті від столичного статусу, місто Київ не несе жодних втрат відмовляючись від статусу столиці.
Разом з тим, деяким киянам, буде значно простіше жити і не просити: «Обмежити в’їзд для жителів інших міст, сіл і так далі на ПМП до Києва. Так само зробити масове переселення за місцем народження приїжджих до столиці. Якщо дана петиція буде підписана, корінним жителям столиці більше не доведеться терпіти приїжджих громадян на своїх вулицях. Київ не гумовий. У зв’язку з цим, можлива менша кількість: людей в громадському транспорті, пробок, і так далі».

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали