Зробити київську міську електричку як "для людей"

публікація залишилось 66 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 121 підписів залишилось 9879 підписів

Ми живемо в місті де "циркулює" багато мільйонів людей. У нас дуже ганебна і запущена ситуація з транспортною системою та заторами в порівняні з іншими містами світу з аналогічною густиною населення. Люди в транспорті їздять як скот, а не як люди. Тому що перевізники "вираховують" маршрути і інтервали руху таким чином, щоб було максимально рентабельно, тобто вигідно їм, про людей не думає ніхто. Максимально рентабельно - це коли траспорт їде як можна рідше, при цьому він має бути весь маршрут набитий битком людьми. Ціни піднімаються - якість транспорту і умови лише погіршуються. Ті хто не приймає рішення і нічого не роблять їздять на джипах, а платники податку іздять як скот.
Проект міської електички - досить гарна задумка, яка може забезпечити відносно якісно, швидко і зручно транспортування кількох мільйонів людей за день. Кільцева електричка, яка поєднує обидва береги та їде понад заторами - це дуже чудове рішення навіть для власників авто, які працюють на іншому березі від дому. Але ж влада демонструє, що вона здатна тільки руйнувати старе....
"Шановні" добродії давайте люди Вам допожуть реалізувати потенціал міської електрички? Можемо і порадити, і гроші пожертувати, якщо Ви зовсім нищі і недалекі. Чи що Вам ще треба, щоб хочаб щось робити?
1. Зробіть Ви нарешті нормальний онлайн розклад на сайті, якщо Ви не можете відокремити рух товарняків від електрички, то побудуйте кілька відстіників для розходження транспорту.
2. Закупіть кілька вагонів добавте до тих чотирьохвагонних зубожінь.
3. Добавте 2-3 потяги. Якщо не рентабельно, підніміть вартість на 1-2 гривні. Люди заплатять, якщо Ви дасте їм в нормальних умовах доїхати до роботи та назад.
4. Обновіть состави з часом, щоб був якийсь температурний контроль і взимку і влітку.
5. Добавте з часом станції за необхідності.
Ви ж можете на цьому заробляти гроші і люди вдячні будуть, нащо ж доводити щоб всі одне одного ненавиділи, якщо можна зробити як "у людей", щоб всі були задоволені?!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали