Лівоповоротна естакада на Деміївці

публікація залишилось 66 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 23 підписів залишилось 9977 підписів

Побудувати естакаду для руху з Південного мосту, Саперно-Слобідської, пр. Науки на Голосіївський проспект.
Мета: забезпечити рух з Південного мосту, вул. Саперно-Слобідської, пр. Науки до Голосіївського пр., вул. Васильківської; прибрати чергу на розворот у два ряди на початку пр. Лобановського, яка стопорить увесь рух по проспекту.
Реалізація: при русі з пр. Науки в сторону Деміївської площі під естакадою зразу ж за нею, з лівого ряду за рахунок палісадника зробити підйом на нову естакаду з лівим поворотом. Пройшовши над транспортом, який рухається по Лобановського до Деміївської площі, естакада звертає управо з виходом на Голосіївський пр. в районі бувшого клубу залізничників. В плані естакада має форму подвійного повороту.
Послідовність виїзду на Голосіївський пр. з трьох примикаючих полос руху здійснюється відповідно до встановлених знаків. Зупинка транспорту біля ринку для тролейбусів і маршруток, які рухаються з Либідської та бул. Дружби народів до Голосієва скасовується. Транспорт направляється по старій естакаді із зупинкою біля М Деміївська.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали