Встановлення звукоізоляційного захисту на лініях швидкісних трамваїв №1, 3 (вул. Борщагівська, пр. Космонавта Комарова, пр. Леся Курбаса).

публікація залишилось 63 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 284 підписів залишилось 9716 підписів

Необхідно захистити мешканців прилеглих районів та інших людей які працюють або навчаються вздовж лінії швидкісного трамваїв №1, 3 від шкідливого впливу шуму який створює рух трамваїв.

Шумове забруднення атмосфери — одна з форм хвильового, фізичного забруднення, адаптація організму до нього є неможливою. Шум негативно впливає на різні системи організму: серцево-судинну, нервову, порушує сон, увагу, збільшує роздратованість, депресію, неспокій, подразнення, може впливати на дихання і травну систему.
На жаль навіть встановлення металопластикових вікон не в змозі повністю прибрати шум від трамваїв що особливо критично в часи пік зранку.
Влітку ця проблема стає особливо критичною оскільки необхідно відчиняти вікна для провітрювання.

Встановлення звукоізоляційних екранів та інших ефективних звуко- та вібро-ізолюючих систем уздовж усієї лінії швидкісного трамваю істотно підвищить екологію прилеглих районів та позитивно вплине на якість життя киян та гостей міста.

Дякую за підтримку!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали