Заборонити вигулювати собак у дворах будинків, дитячих майданчиках і в зонах відпочинку

публікація залишилось 63 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 222 підписів залишилось 9778 підписів

Шановні мешканці та гості нашого міста!

Просимо всіх власників собак звернути увагу на те, що зараз діють Правила утримання собак і котів у Києві (далі Правила), затверджені рішенням Київміськради від 25.10.2007 року #1079/3912.

Згідно з Правилами, вигулювати собаку слід у спеціально відведених для цього місцях - зонах для вигулу. Це територія, на якій власник має право вигулювати собаку без намордника і повідка, і яка оснащена відповідними знаками, в тому числі пустирі, ліси, лісопосадки, мало відвідувані території.
У разі якщо такої зони немає або якщо відстань до найближчої зони для вигулу собак перевищує 400 м, дозволяється вигулювати собак на прибудинкових територіях з тильної або технічної сторони будинку.

Особа яка супроводжує собаку зобов’язана прибрати за нею екскременти!!!!

Не дозволяється приводити тварин на території дитячих і спортивних майданчиків, у приміщення магазинів і кафе, установ освіти і культури.

Відповідальність за дії тварин несуть їх власники. У разі порушення Правил власник несе адміністративну відповідальність і має відшкодувати завдані твариною збитки згідно з вимогами ст.1166 Цивільного Кодексу України.

Давайте будемо поважати один одного та не будемо бруднити наше місто, адже це наш дім! Кожен власник собаки повинен нести відповідність за свого улюбленця!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали