Питання законності будівництва на ділянці Київського інституту «Одеська юридична академія», а саме на СТАДІОНІ, за адресою: Київ, Харківське шосе, 210 житлового комплексу Олімпік парк

публікація залишилось 60 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 132 підписів залишилось 9868 підписів

У нашому мікрорайоні це єдиний стадіон, де мають можливість займатись спортом не тільки студенти юридичної академії, будівельного технікуму, розташованого поруч (який не має власного стадіону), але й мешканці Дарницького району.
Враховуючи новозбудовані ПОБЛИЗУ СТАДІОНУ будинки, що вже введені в експлуатацію в 2017р. та будуть введені в 2018р. (а це вже десять! 25-поверхових споруд!) поруч зі стадіоном мешкатиме приблизно на 7-8 тисяч людей більше. У які школи та дитячі садочки ходитимуть діти мікрорайону, та де вони займатимуться спортом? Але комусь і цього замало – хто дав згоду зруйнувати стадіон та звести три 25-поверхові вежі?
Якщо Юридична академія вважає, що їй не потрібен стадіон, - нехай передає його на баланс Міністерства спорту чи Київської міської адміністрації.
Вважаю неприпустимим будівництво на стадіоні (будівельна компанія планує замість повноцінного стадіону зробити невеличкий волейбольний майданчик, зруйнувавши клумбу між гуртожитком та навчальним корпусом). Вважаю неприпустимим будівництво, що руйнує спортивні споруди, у тому числі неприпустима руйнація спортивних майданчиків учбових закладів.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали