Мораторій на 7 років на перейменування ІСНУЮЧИХ вулиць Києва. Імена Героїв - НОВИМ вулицям, паркам, бібліотекам

публікація залишилось 63 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 700 підписів залишилось 9300 підписів

Перейменування в Києві в рамках декомунізації вже практично завершені. І, нажаль, в нашому місті це питання перетворилося у причину роздратування й невдоволення містян щодо кількості цих перейменувань.
Протягом трьох останніх років у Києві перейменовано 180 улиць, а роботи із зміни вказівників й досі не завершені!
Настав час, коли ми маємо шукати якийсь компроміс, оскільки існують різні думки і все частіше питання перейменування стають причиною розколу навіть серед патріотично налаштованої громади.
Аби зняти соціальну напругу в місті, вимагаємо від Київської міської ради прийняти Рішення щодо призупинення (накладання мораторію) процесу перейменування існуючих вулиць, бульварів, площ, провулків строком на 7 (сім) років.
В цьому рішенні одночасно обов’язково має бути прописаний механізм вшанування в окремих випадках Героїв та видатних Українців шляхом присвоєння їх імен новим вулицям, безіменним паркам, скверам, школам, дитсадочкам, бібліотекам, консерваторіям тощо.
Це Рішення міської влади має стати об’єднуючою ланкою для киян, оскільки захистить вже перейменовані, згідно закону про декомунізацію об’єкти, та не дозволить перетворити вшанування пам’яті наших героїв й нашої історії на нескінчене топонімічне протиборство. Нам є куди дівати сили та в чому об’єднуватись, а не ворогувати.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали