Заборонити лівий поворот з проспекту В.Лобановського на вул. Максима Кривоноса

публікація залишилось 58 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 56 підписів залишилось 9944 підписів

При русі по проспекту Лобановського від Севастопольської площі по рівній частині є два перехрестя із світлофорами – на вул. Кривоноса та Головка.
Для лівого повороту вишикуються черги на один півтора квартали. Із чотирьох кварталів, на трьох рух здійснюється по одній полосі (права – для громадського транспорту). У результаті ускладнено рух і створюються аварійні ситуації при зміні полос.
Якщо лівий поворот (розворот) на Головка відмінити проблематично, то заборона лівого повороту (розвороту) на Кривоноса легко компенсується правим поворотом з Повітрофлотського проспекту на вул. Освіти і таким чином проїздом до вулиць М.Кривоноса, Вузівської, Преображенської. Для цього потрібно встановити інформаційні покажчики на Чоколівському бульварі перед тунелем, та біля роддому на Севастопольській площі.
Відміна лівого повороту на Кривоноса удвічі зменшить термін червоного світла на перехресті, що також покращить трафік по проспекту у бік Севастопольської площі. До речі, заборона свого часу лівого повороту на цьому перехресті при русі до Севастопольської площі вже частково зняли проблеми руху.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали