Ініціювати переслідування у судовому порядку за шахрайство тих компаній, що постачають комунальні послуги

публікація залишилось 58 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 157 підписів залишилось 9843 підписів

Потрібно ініціювати переслідування у судовому порядку за шахрайство тих компаній, що постачають комунальні послуги, виставляють рахунки за неспожиті послуги і отримують за це гроші. Наприклад, Київенерго нараховує за споживання гарячої води навіть тоді, коли знає про встановлений бойлер, лише за те, що несвоєчасно надано на сайт показники лічильника - одні й ті самі протягом кількох років!

Потрібно ініціювати переслідування у судовому порядку за спробу шахрайства і завдання моральних збитків мешканцям Києва тих компаній, що постачають комунальні послуги, виставляють рахунки за неспожиті послуги.

Попередньо (до подання позовів) протягом двох місяців зібрати копії квитанцій для оформлення судового позову юристами Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Встановити відчутні штрафні санкції за описані вище способи шахрайства та його спробу. Зібрані кошти направляти виключно на субсидіювання малозабезпечених.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали