Створити в Києві нові об’єкти спортивної інфраструктури за світовими стандартами

публікація залишилось 28 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 849 підписів залишилось 9151 підписів

За останніми даними статистики, в м. Києві лише 13.7% школярів та 2% людей з інвалідністю займаються фізкультурно-оздоровчою діяльністю, а безпосередньо спортом лише 8% та 0.7% відповідно.
Це просто катастрофічна ситуація, у порівнянні зі світовими стандартами і тут слід говорити вже не про олімпійські медалі, а про здоров’я наших дітей.

І поки ми читаємо звіти про 4333 спортивні споруди в місті Києві — ми втрачаємо дорогоцінні дні, коли наші діти граються в гаджетах і їм не цікавий спорт, бо зали холодні, переповнені і старі. Те ж саме можна сказати і про культуру, але я все ж таки зупинюсь на тому, на чому добре знаюсь.
Світова статистика каже, що на 500.000 населення міста має бути 1 багатофункціональний зал на 2.000-3.000 глядачів, де одночасно можуть займатись до 100 дітей і постійно проводитись змагання. Спорт єднає країни, бо в одній команді можуть грати різні за релігією, расою чи гендером люди і вони вчаться взаємодіяти, чесно змагатись, прагнути і перемагати, бачать інші міста та країни. Це вже давно зрозуміли США, Іспанія, Китай, де спорту приділяється особлива увага, не лише через його оздоровчу функцію, але і соціальну. Здорові фізично та психічно люди приносять державі користь і прибуток у вигляді податків і наше місто має це теж врешті решт зрозуміти.

Цього року закінчується комплексна цільова програма “Молодь та спорт столиці” і Київська міська рада буде приймати нову на 2019-2021 р.р. Тому я, закликаю всю спортивну громадськість міста об’єднатись навколо створення нової програми “Київ спортивний на ...” і допомогти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА створити таку програму, яка буде націлена на розвиток і зацікавлення молоді займатись фізкультурою та спортом, реформу ДЮСШ, що не мають власних залів. Така програма має передбачати створення нової спортивної інфрастуктури за світовими стандартами, а це мінімум 5 залів в Києві (не ФОП формаму), а саме комунальних залів де одночасно мають можливість займатись кілька видів спорту, вони мають бути збудовані виключно за стандартами світових федерацій, пристосовані для людей з інвалідністю, енергоефективні і бути цікавими для молоді.

Всі хто підтримую моє бачення, прошу підтримати петицію підписом!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали