Повернути назад до ескалаторів метрополітену традиційні старі світильники без реклами

публікація залишилось 56 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 221 підписів залишилось 9779 підписів

Київ переповнений рекламою. У тому числі останнім часом метрополітен перетворився у суцільний бігборд з рекламою на усьому, на чому вома вміщується - у всіх вестибюлях станцій, на платформах, де реклама часто перекриває важливі архітектурні деталі, на стінах станцій, на самих потягах, відеореклама, на стелях над ескалаторами і також уздовж ескалаторів на світильниках. (І чомусь все одно підвищують тарифи на проїзд!!!)
Всі кияни, старші за 30 років, пам'ятають ті старі чудові світильники у вигляді свічок з латунними коронами зверху. Вони були невід'ємною архітектурною деталлю ескалаторів, відображали дизайн тих станцій, де були ескалатори. Але очевидно, у гонитві за зароблянням рекламних грошей, чиновники разом з горе-комерсантами зрізали усі старі, фактично антікварні світильники і поставили оці незграбні рекламні коробки, які на мій погляд, абсолютно знеособлюють наш метрополітен.
Думаю, більшість киян підтримає мою ініциативу повернути історичний вигляд ескалаторам київського метро та повернути аутентичні світильники на ескалатори. Закликаю усіх небайдужих підписати цю петицію!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали