«Повне оновлення та капітальний ремонт матеріально-технічної бази Притулку для тварин S.O.S animals»

публікація залишилось 21 день
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 516 підписів залишилось 9484 підписів

Прошу підтримати ініціативу Повного оновлення та капітального ремонту Притулку для тварин S.O.S animals в Пирогово. На даний час, у Притулку знайшли прихисток більше тисячі собак та понад триста котів.
На функціонування закладу виділяються бюджетні кошти. Проте, через його переповненість грошей вистачає тільки на організацію харчування та мінімальну закупівлю ліків. Притулок працює завдяки ентузіазму персоналу та постійної допомоги волонтерів, активістів та громадських організацій.

Вважаю що, настав час відремонтувати Притулок S.O.S animals та зробити його максимально комфортним для тварин. Всі роботи з оновлення матеріально-технічної бази мають бути на контролі керівництва Притулку і активістів, та проводитись поетапно без переселення тварин.

Прошу підтримки небайдужих киян в даній ініціативі.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали