Знести не законно побудовану культову споруду на тариторії національного музею історії Укрїни та не надавати в подальшому дозволи на будівництво їх на території музеїв, батанічних садів, парків і т.

публікація залишилось 15 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 180 підписів залишилось 9820 підписів

Бідівництво культових споруд на тариторії музеїв, батанічних садів, парків і т. д. приводить часто до притистоянь між громадянами населених пунктів і вірянами. Так, як займала територію національного музею історії Укрїни Українська православна церква Москвовського Патріархату можна подивитися в записах інформаційних агентств. Крім того, чому можна робити будівництво споруди Українській православні церкві Москвовського Патріархату, а не греко-католикам і т.д. Тому небхідно знести незаконно побудовану культову споруду та заборонити будівництво їх на території музеїв, батанічних садів, парків і т. д.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали