Демонтувати незаконно встановлені малі архітектурні форми т.зв. "УПЦ МП" (насправді - резидентура РПЦ-ФСБ) на місці історичної Десятинної церкви (територія Національного музею історії України)

публікація залишилось 13 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 262 підписів залишилось 9738 підписів

Т.зв. "УПЦ МП" не є українською церквою, а є структурним підрозділом російської РПЦ - філіалу ФСБ. Вона неодноразово була в епіцентрі публічних українофобських скандалів - починаючи від ставлення до наших Героїв і Захисників і закінчуючи відмовою відспівувати померлу дитину, яка була хрещена в Київському патріархаті. Неприпустимо, щоби під час війни в державі діяли іноземні резидентури під прикриттям.

З огляду на значний суспільний резонанс та кричущі протиправні дії т.зв. "УПЦ МП", необхідно теріново демонтувати незаконно встановлені нею малі архітектурні форми на місці історичної Десятинної церкви (територія Національного музею історії України).

Прошу всіх небайдужих киян підтримати цю петицію.

Дякую!

З повагою
О. Зубченко
волонтер АТО, підприємець,
ліквідатор аварії на ЧАЕС

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали