Реставрація Солом'янського ландшафтного парку

публікація залишилось 65 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 423 підписів залишилось 9577 підписів

Міський ландшафтний парк, розташований у Солом'янському районі міста Києва, між вулицями Волгоградською, Кудряшова та Механізаторів, не облаштовували та не реставрували ні одного разу після відкриття у 1990-х роках. Площа — 29,6 га. Парк є цінним з точки зору автентичності ландшафту та унікальності флори і фауни, а також у зв'язку із наявністю у ньому витоку однієї з приток Либеді.
Територія парку засаджена листяними деревами (клен, липа, ясен, береза, горобина), є багато кущів. Парк умовно можна розділити на 2 частини — східну, ландшафтну, з доріжками та каскадами басейнів і західну лісопаркову.

Вночі освітлення майже немає (вночі страшно ходити), асфальт у дуже поганому стані, лавки дуже застарілі, з загниваючого дерева. Велосипедних доріжок зовсім немає. Фонтани, які планували відкрити ще під час будівництва парку і досі не відкрили, зараз перетворилися майже на болото. Спортивний майданчик оснащений заржавілими тренажерами 90-х років.

Тож просимо: покласти новий асфальт з велосипедними доріжками; встановити сучасне освітлення, лавки, смітники; зробити новий спортивний майданчик; можливо, відновити фонтани, або ж зовсім їх прибрати, слідкувати за сміттям у парку.

Парк є найбільшим у Солом'янському районі, та потребує, я вже зазначено, термінового відновлення. Кожен день тут гуляє велика кількість людей: родини з дітьми, власники собак, велосипедисти, спортсмени.

Отже, просимо попіклуватися про всі перелічені проблеми парку (хоча б у тій частині, де часто ходять люди) та зробити реставрацію!

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали