Не відключати влітку гарячу воду, а переключати споживачів на іншу теплотрасу

публікація залишилось 3 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 394 підписів залишилось 9606 підписів

Протягом кожного літа та осені у Києві виконуються гідравлічні випробування трубопроводів теплових мереж та реконструкції окремих ділянок теплотрас. При цьому відбувається тривале (на декілька місяців) відключення споживачів від гарячого водопостачання.

Необхідно підкреслити, що багато сімей та осіб пенсійного віку не мають матеріальної можливості встановити у власних оселях більш-менш надійний бойлер. Встановлення бойлерів ускладнюється ще й тим, що зношені електромережі багатьох житлових будинків не здатні витримувати навантаження від додаткових потужних електроприладів.

Враховуючи викладене, просимо не припиняти влітку гаряче водопостачання, а при плануванні усіх випробувань та реконструкції тепломереж у межах Києва в обов’язковому порядку розглядати варіанти переключення споживачів на інші теплотраси і за наявності технічних можливостей забезпечувати таким чином житлові масиви гарячою водою на період виконання випробувань та ремонтних робіт.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали