Ліквідувати КК по облуговування житлових фондів районів, передати їх функції районним адміністраціями. Реорганізувати ЖЕД, створивши на їх базі хозрозрахункові організації з контролем за їх роботою.

публікація залишилось 3 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 36 підписів залишилось 9964 підписів

Як показує практика Керуючі компанії по облуговування житлових фондів районів відсторонилися від надання послуг по утриманню будинків та прибудинкової території. Їхні офіси знаходяться в багатоповерхових будинках, на утримання яких витрачаються великі кошти, а двірники та інші працівники одержують мізерну заробітну плату. Як, приклад, роботи компанії Дарницького району: на звернення мешканців буд. 44б по вул. Ревуцького про врегулювання переплати за комунальні послуги в сумі більше 4,5 тис. грн. зробили відписку (ні хто не переговорив з мешканцям будинку, хоча ми платимо кошти за їх роботу). Тому необхідно ліквідувати Керуючі компанії по облуговування житлових фондів районів та передати їх функції районним адміністраціями. Реорганізувати ЖЕД, створивши на їх базі хозрозрахункові організації з контролем за їх роботою мешканцями будинку.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали