Петиція для тих, хто втомився від сміття на вулицях. Ми маємо повернути славу Києва, як чистого, охайного міста. Stop сміття!

публікація залишилось 3 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 254 підписів залишилось 9746 підписів

Київ, місто-смітник!
А колись був місто-сад. Байдужість киян, гостей міста та чиновництва просто вражає. Якщо спробувати набрати у Києві відро чистої землі, то це буде зробити майже нереально – повсюди недопалки, бите скло, полеітеленові пакетики, пластикові пляшки, стаканчики з-під кави та одноразова тара з фастфудів. Треба рятувати місто.

Вимагаємо від місцевих органів влади:
1) встановлення великої кількості урн для сміття по всьому місту, а також табличок типу «прохання не кидати сміття». Наявність навіть заповненої урни вже певною мірою локалізує площу забруднення (люди будуть кидати сміття в бік урни, а не скрізь, де заманеться).

2) Запровадження і стягнення дуже відчутних штрафів за кинуте сміття в непризначеному для цього місці.

3) Оголосити набір волонтерів у спеціальні загони на кшталт зеленої поліції, які будуть виявляти порушників-забруднювачів. Фінансуватись такі загони можуть с частини стягнутих ними ж штрафів.

4) Проведення постійної пропагандистської роботи з населенням щодо загальних правил по збереженню довкілля. Такі заходи повинні проводитись в школах, лунати з гучномовців у громадському транспорті, тощо.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали

З цією петицією також підписують