Збір підписів за звільнення голови Шевченківського району та відповідних чиновників їх через бездіяльність та перетворення Шулявки на смітник (ФОТО!)

публікація залишилось 3 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 166 підписів залишилось 9834 підписів

Шулявка сьогодні - занедбаний, брудний район в якого, як здається, нема господаря. Без перебільшення скажу, що на деяких ділянках не прибирають місяцями. Сміття стає більше і більше. Не прибирається вулиця Антона Цедіка (Ежена Потьє). Страшенний бруд у провулку (без назви) що йде від заїзду «Преси України» і виходить на вул. П. Нестерова. Урн для сміття нема. На вулиці І. Шевцова під снігом лежить шар осіннього гнилого листя.
Ми, кияни, як платники податків, з частини яких фінансуються комунальні служби, хочемо бачити роботу цих комунальних служб. Вимагаємо провести розслідування щодо нецільового використання бюджетних коштів, які мали би йти на благоустрій району та звільнити відповідних чиновників за непрофесійність та бездіяльність.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали