Не скорочувати маршрут тролейбусу №1 до Либідьскої площі та подовжити його до Європейської площі.

публікація залишилось 2 години
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 65 підписів залишилось 9935 підписів

Перший тролейбус скорочують до Либідьскої площі, що незручно.
З 10 лютого у Києві вносяться зміни в тролейбусний маршрут №1 «Вул. Маршальська – вул. Жилянська». З цієї дати маршруту присвоюється назва «Вул. Маршальська – станція метро «Либідська», а пасажири тролейбусів № 1, відповідно, зможуть доїхати з вулиці Маршальської до станції метро «Либідська» згідно наказу № Н-4 від 17.01.18 Департаменту транспортної інфраструктури Київської міськдержадміністрації.
Згідно з документом, із 10 лютого перевезення пасажирів тролейбусним маршрутом № 1 буде організована за такою схемою: вул. Маршальська – просп. Науки – бул. Дружби Народів – Либідська площа – вул. Велика Васильківська – Либідська площа (див. Метро «Либідська») і в зворотному напрямку від Либідської площі (ст. Метро «Либідська») – вул. Антоновича – бул. Дружби Народів – Деміївська площа – просп. Науки – вул. Маршальська.
Вимагаємо не скорочувати маршрут, оскільки автобус маршруту 20, що курсує тими ж вулицями має великі інтервали руху та не здатний задовільнити потреби в перевезеннях.
До 1991 року тролейбусний маршрут №1 курсував до Європейської площі. Вимагаємо знайти кошти для відновлення контактної мережі на Хрещатику та подовження маршруту до Європейської площі.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали