Заборонити обробку хімічними реагентами в зимовий період тротуарів, пішохідних доріжок та проїжджих частин , оскільки це шкодить здоров'ю та призводить до серйозних отруєнь тварин.

публікація залишилось 58 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 85 підписів залишилось 9915 підписів

Вимагаємо припинити обробляти хімічними реагентами в зимовий період від ожеледиці тротуари, пішохідні доріжки та проїжджі частини тому, що це призводить до масових отруєнь, як домашніх, так і безпритульних котів та собак. Обробка невідомими хімічними реагентами вже призвела до масових звернень до ветеринарних клінік з приводу отруєнь та хімічних опіків лап тварин, лікування наривів та кривавих виразок. А в подальшому може, також, призвести до порушення екосистеми міста, оскільки накопичення хімічних реагентів зумовлює засолення грунтів, що в свою чергу неминуче приведе до загибелі зелених насаджень міста. Вимагаємо обробляти тротуари, пішохідні доріжки та проїжджі частини виключно піском.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали