Звільнити центральну частину міста Києва, особливо вул. Михайла Грушевського, від бруду та сміття які заважають жителям міста вільно пересуватися

публікація залишилось 56 днів
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 710 підписів залишилось 9290 підписів

Шановні кияни! В нашому улюбленому місті досить перенавантажені всі шляхові сполучення, велика кількість заторів, особливо в зимовий період. Кожного дня ми витрачаємо купу часу на проїзд до місця роботи, навчання, особливо це стосується працюючих в центрі столиці. Вже який місяць перекритий рух по вулиці Грушевського - одній з головних транспортних артерій центру столиці.
Просимо підтримати наступні вимоги: 1. Звільнити проїзд по вулиці Грушевського, забезпечивши наше право вільного пересування вулицями міста. 2. Забезпечити прибирання великих куп автомобільних шин та сміття з вулиці Грушевського. 3. Посилити охорону правопорядку в районі вулиці Грушевського поблизу так званого наметового містечка та посилити контроль за пересуванням там підозрілих осіб в балаклавах та хустинах на обличчі з зброєю в руках та без пізнавальних знаків. 4. Заборонити розведення вогнищ в Маріїнському парку. 5. Відновити рух громадського транспорту по вулиці Грушевського. 6. Знайти винних та притягнути до стягнення штрафів осіб, котрі псують ландшафт Маріїнського парку - одного з найкрасивіших парків столиці.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали