Односторонній автомобільний тунельз площі Перемоги до вул. Борщагівської

публікація залишилось 52 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 34 підписів залишилось 9966 підписів

Вирішить проблему беззупинного руху з площі до вул. Борщагівської, зменшить потік через трамвайне перехрестя, суттєво розвантажить Повітрофлотський шляхопровід від перехресного руху.
Реалізація: на самій площі дві ліві смуги руху у напрямку на Святошин плавно уздовж квітника перед стелою опускаються у тунель. Тунель плавно повертає вліво під провулок, а далі плавно вправо виходить на вул. Жилянську за кільцем швидкісного трамваю. І далі по поверхні до Борщагівської.

У разі якщо буде врахована моя пропозиція по перенесенню траси швидкісного трамваю з Борщагівки в районі Повітрофлотського шляхопроводу правіше ближче до русла Либеді, з виходом через промзону прямо до Старовокзальної, то і трамвай який іде із Дмитрівської можна буде направити прямо на вул. Пестеля і до Старовокзальної. Таким чином можна буде розібрати цей рейковий безлад за універмагом Україна та покращити і там рух транспорту.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали