Заборонити продаж та використання будь-яких піротехнічних засобів в м. Києві

публікація залишилось 73 дні
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 1902 підписів залишилось 8098 підписів

Порушення правил безпеки, а також низька якість піротехнічної продукції нерідко призводить до різного роду травмувань: від опіків до ампутацій. Вік та психічний стан осіб, що використовують піротехнічні засоби також не контролюється, в результаті вони можуть нанести шкоду як собі, так і іншим. Зокрема, є ризик того, що феєрверк або інший засіб може випадково або навмисне направлений у небезпечний бік та нанести шкоду майну громадян (зокрема, пошкодити автомобілі, вікна будинків та навіть спричинити пожежу) або здоров'ю перехожих (аж до тяжких травмувань та смерті), а також тварин (досить багато випадків каліцтв тварин від піротехніки, крім того багато з них потрапляють в панічний стан від суцільних вибухів навколо: ховаються, тікають від господарів тощо).
Окрім того, в місці є досить велика кількість переселенців із зони АТО, а також недавніх військових, які отримують додаткові психологічні травми від звуку вибухів, які нагадують їм про відлуння війни.
Зважаючи на все сказане вище потрібно заборонити продаж та використання піротехніки в місті, а також запровадити реальний контроль та покарання порушників.

повний текст петиції

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали