Дозволити рух основними магістралями столиці зі швидкістю, вищою 50 км/год

публікація Направлено на розгляд 
 

Автор петиції:

0 10000
Зібрано 10038 підписів залишилось 0 підписів

З 1го січня 2018 року в населених пунктах максимальна швидкість на дорогах обмежена 50 км/год. Дане обмеження може бути актуальним для досить вузьких та спокійних вулиць середмістя, на яких є багато наземних пішохідних переходів, світлофорів тощо.
В той же час в місті є досить велика кількість широких доріг, що часто розділені відбійниками, не містять перехресть, світлофорів, наземних пвшоходних переходів, для яких це обмеження стає неефективним та безглуздим. Зокрема: просп. Перемоги, вул. О. Теліги, просп. М. Бажана, Столичне та Наддніпрянське шосе, Велика Окружна дорога та інші.
З метою приведення швидкісного режиму в місті до актуального стану просимо у найкоротший термін дозволити на таких рух із більш високою швидкістю (для кожного випадку це значення може бути визначено окремо, залежно від стану та особливостей дороги) та позначити це шляхом встановлення відповідних дорожніх знаків.

повний текст петиції

Хроніка подій

08.02.2018
Доручення:

08.02.2018 року Київський міський голова Віталій Кличко доручив постійній комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв’язку та реклами, а також заступнику голови КМДА Давтяну Д.О. розглянути електронну петицію в установленому порядку.

Підписати петицію

Підтримуючи дану петицію, я надаю згоду Київській міській раді на обробку моїх персональних даних для ідентифікації користувачів сервісу електронних петицій (відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про звернення громадян»)

Петицію підписали